Olivové mýdlo s citronovým extraktem na skvrny 200 g

Kód: 8594165002624
135 Kč 111,57 Kč bez DPH
7-10 dní
Můžeme doručit do:
1.11.2021

Varujeme vás asi se z něj stane oblíbený a stálý obyvatel vašeho domova, protože je to naprostý machr na likvidaci skrvn od mastnoty, potu, trávy, krve, hlíny, ale i ovocných a zeleninvých šťáv. Dokáže odstranit skvrny z oblečení i dalšího textilu. No berte ho domů a napořád.

Neobsahuje palmový olej ani živočišné složky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Olivové mýdlo je vyrobené ze 100% olivového oleje s přídavkem citronového extraktu, který má přirozený bělící účnike a pomáhá odstraňovat skvrny.

Používá se na odstraňování skvrn a nečistot, jako je mastnota, krev, inkoust, šmír, tráva, červené víno, hlína, pot, ovocné a zeleninové šťávy.

Je vhodné na bílé a stálobarevné textilie z přírodních vláken i směsných tkanin a na ošetření znečištěného prádla před praním.

Poslouží také k ručnímu praní jemného prádla z hedvábí a vlny, dětského oblečení a obecně prádla pro osoby s citlivou pokožkou.

Doporučujeme ho na odstranění skvrn z pratelných látkových plen a látkových menstruačních vložek.

 

Nenechávejte ho jen doma, je skvělý pomocník při přepírání prádla na dovolené.

 

Používání:

Navlhčete tešnil v místě skvrny, naneste mýdlo a jemně promněte. Mnutí je třeba provádět s ohledem na daný materiál (hedvábnou kravatu od manželky nelze drhnout stejně intenzivně jako dětské tepláčky ušpiněn od hlíny). Nechte mýdlo asi 15 minut působit a pak místo důkladně opláchnetě a vyperte celý oděv tak, jak děláte běžně. Pokud skvrna zůstává celou tuhle akci opakujte.

 

Na co dát pozor:

Skvrny, tzv. bílkovinné typu, jako krev, mléčné produkty je nutné před praním ošetřit ve studené vodě, protože v teplé vodě se bílkoviny srazí a není možné je pak odstranit.

A při ošetření barevného textilu je vhodné před použitím vyzkoušet jeho stálobarevnost aplikací na menším místě, které není vidět.

 

Bezpečnost:

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bělení, skvrny, změkčovače vody
Hmotnost: 0.2 kg
Složení: > 30 % mýdlo z olivového oleje, < 5 % citronový extrakt, chlorid sodný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: