SONETT Tekutý prostředek na nádobí a univerzalní čistič - Sensitive

Kód: 4007547307742 4007547307940 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Sonett
124 Kč 1 490 Kč od 124 Kč 102,48 Kč bez DPH 1 231,40 Kč bez DPH od 102,48 Kč bez DPH
7-10 dní 7-10 dní Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
8.10.2020 8.10.2020 Zvolte variantu

SONETT Tekutý prostředek na nádobí a univerzální čistič - Sensitive je prostředek s univerzálním použitím i pro tu nejcitlivější pokožku. Všestranný na úklid. Pro mytí nádobí, čistí a chrání podlahy, dlaždice, umyvadla, okna, auta atd. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SONETT Tekutý prostředek na nádobí a univerzální čistič - Sensitive

Prostředek s univerzálním použitím i pro tu nejcitlivější pokožku. Všestranný na úklid. Pro mytí nádobí, čistí a chrání podlahy, dlaždice, umyvadla, okna, auta atd. 

Dávkování: Na nádobí: 3 ml na 5 l vody nebo kapka přímo na houbičku. Na úklid: ½-1 polévková lžíce na 10 l vody. 

Původ a vlastnosti jednotlivých složek
Cukr, škrob a kokosový tuk jsou surovinami pro použité cukrové tenzidy. Spolu s deriváty vyrobenými z kokosového tuku a oxidů síry, tvoří kombinaci vzájemně se doplňujících a posilujících aktivních čistících látek s vynikající schopností rozpouštět tuky a s velmi vysokou snesitelností pro pokožku.

Biologické odbourávání
Při procesu výroby cukrových tenzidů a derivátů kokosového oleje se z rostlinných surovin škrobu, cukru a tuku získávají části, které však zůstávají ve své přirozené struktuře plně zachovány. Pro mikroorganismy je proto snadné rychle a úplně tyto tenzidy rozložit. Cukrové tenzidy i deriváty kokosového oleje jsou podle OECD biologicky snadno odbouratelné.

Upozornění:: Za teplot pod 10 °C se produkt mění a poněkud houstne a zakaluje se, což za tepla, resp. po mírném protřepání opět zmizí.

Celý obal je recyklovatelný.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe všeho
Značka: Sonett
Certifikát: Vegan
Složení: Aqua, alkylpolyglucoside C10–C16 (lauryl glucoside), sodium C8–C14 fatty alcohol sulphate (sodium octyl sulfate, sodium lauryl sulfate), alcohol, sodium chloride, sodium citrate
Úklid: na všechno
Vhodné pro: atopiky, alergiky, ekzematiky, citlivou pokožku