Univerzální čistič - Sensitive 500 ml

Kód: 8145
Tip
Značka: Sonett
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
7-10 dní
Můžeme doručit do:
1.11.2021

Univerzální čistič sensitive je tekutý čistič bez vůně a přátelský k pokožce. Pro všechny ty, kteří jsou alergici a mají citlivou pokožku. Je vhodný na myti podlah, kachliček, umyvadel, kuchyňského nábytku i do aut.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální čistič sensitiv je tekutý prostředek čistí a chrání podlahy, kachličky, umyvadla, kuchyňský nábytek a automobily, stejně tak velkoplošné mytí oken atd.

Speciální složení, které nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku. Řada Sensitiv byla vyvinuta pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou.

Dávkování: 5-10 ml (1/2-1 polévková lžíce na 10 l vody v závislosti na míře znečištění.

Uchovejte v suchu a v uzavřeném obalu.

Původ a vlastnosti jednotlivých složek Cukr, škrob a kokosový tuk jsou surovinami pro použité cukrové tenzidy. Spolu s deriváty vyrobenými z kokosového tuku a oxidů síry, tvoří kombinaci vzájemně se doplňujících a posilujících aktivních čistících látek s vynikající schopností rozpouštět tuky a s velmi vysokou snesitelností pro pokožku. Biologické odbourávání Při procesu výroby cukrových tenzidů a derivátů kokosového oleje se z rostlinných surovin škrobu, cukru a tuku získávají části, které však zůstávají ve své přirozené struktuře plně zachovány. Pro mikroorganismy je proto snadné rychle a úplně tyto tenzidy rozložit. Cukrové tenzidy i deriváty kokosového oleje jsou podle OECD biologicky snadno odbouratelné.

Upozornění: Za teplot pod 10 °C se produkt mění a poněkud houstne a zakaluje se, což za tepla, resp. po mírném protřepání opět zmizí. Celý obal je recyklovatelný.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe všeho
Hmotnost: 0.5 kg
Složení: Aqua, alkylpolyglucoside C10–C16 (lauryl glucoside), sodium C8–C14 fatty alcohol sulphate (sodium octyl sulfate, sodium lauryl s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: