Roll-On deodorant citrus 50 ml

Kód: 4001638095235
209 Kč 172,73 Kč bez DPH
7-10 dní
Můžeme doručit do:
1.11.2021

Pro milovnice i milovníky klasických roll-on deodorantů máme v nabídce tento s vůní citrusů. Poskytuje spolehlivou ochranu před nežádoucím tělesným pachem, který umí naše podpaží vyrobit. A neobsahuje hliníkové soli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roll-On deodorant citrus vám zajistí celodenní spolehlivou ochranu a svěží pocit. Poskytne vaší pokožce spolehlivou ochranu před nežádoucím tělesným zápachem. Bez hliníkových solí.

 

Vychutnejte si příjemnou vůni citronu obohaceného o vavřín kubébový. Náš praktický roll-on deodorant zabrání bakteriím v jejich růstu, čímž eliminuje nepříjemný tělesný zápach po dobu 24 hodin.

 

Neucpává póry, nedráždí pokožku ani nenarušuje přirozenou funkci pocení.

 

Použití:

Deodorant aplikujte na čistě a suché podpáží.

 

CITRUS

Osvěžující a povzbuzující účinky citrónu povznáší ducha

Zdroj vitamínu C

Je dobře známo, že toto kyselé ovoce je napěchované vitamínem C. Citrónová šťáva se osvědčila jako domácí lék proti nachlazení. Horký citrón s medem osvěžuje a dodává sílu a čím je plod zralejší, tím silnější je v něm obsažená kyselina, díky které se rozvine trpká chuť a čistící, osvěžující účinek citrónu, který dodává vitalitu - skrz naskrz.

 

 

Probuďte své smysly

Vůně citrónu je nezaměnitelná. Funguje jako budíček pro naše smysly – je stejně povzbudivá jako zářivá barva těchto citrusových plodů. Silné citrusové esenciální oleje prostupují celou rostlinou. Nejen její květy nádherně voní. Cenné esenciální oleje jsou obsažené i v kůře plodů, v jejich dužině, a dokonce i v oválných listech.

 

Citrónovník oplývá neskutečnou vitalitou – tento stál zelený, středně vysoký strom jako jediný kvete a zároveň plodí ovoce téměř po celý rok, díky čemuž v jednom roce vyplodí až tisíc kilogramů citrónů.

 

Vysoká plodnost citrónovníku je známá celá staletí. Tento strom pochází ze severní Indie, odkud se ve středověku rozšířil a dnes se pěstuje od Číny po Španělsko. Nejlépe prospívá v úrodné půdě na prosluněných místech. Zima mu nevyhovuje – teploměr by měl vždy ukazovat mezi 15 až 30 stupni Celsia. V dobrých podmínkách se citrónovník dožívá až sta let.

 

Oživující oleje pro tělo a mysl

Proto jsme se rozhodli překypující energii citrónu využívat v našich produktech. Esenciální oleje a čisté přírodní šťávy z citrónu jsou důležitou součástí farmaceutik a kosmetických přípravků. Pro výrobu naší Citrusové péče o tělo používáme pouze biodynamicky pěstované citróny ze sicilské kooperativy Samalita, která citróny pěstuje už desítky let. Obsah cukru, kyselost a množství vitamínů v těchto plodech jsou obzvlášť vysoké. Cenný esenciální olej z našich citrónů pečuje o pokožku a udržuje ji zdravou, ale působí také na mysl – jeho silná vůně povznáší ducha a zajišťuje dobrou náladu do dalších dnů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deodoranty
Složení: Voda, Alkohol, Triethylcitrát, Glycerin, Limonen*, Vůně*, Kaproyl/Lauroyl laktylát sodný, Extrakt kořene lékořice lysé, Lihový e

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: