Gaia Magic Touch prostředek na čištění menstruačního kalíšku

Kód: 5108/200 5108/50 Zvolte variantu
139 Kč 21 Kč od 21 Kč 114,88 Kč bez DPH 17,36 Kč bez DPH od 17,36 Kč bez DPH
7-10 dní 7-10 dní Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
1.11.2021 1.11.2021 Zvolte variantu

Gaia Magic Touch prostředek je určen pro čištění menstruačního kalíšku. Je šetrný k životnímu prostředí a biologicky rozložitelný. Jo a neobsahuje chlór.

V nabídce máme výběr z velikosti balení o 50 g a 200 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gaia Magic Touch prostředek na čištění menstruačního kalíšku

Návod k použití:

Po každém menstručním cyklu je potřeba kalíšek vyčistit a to tak, že 300 ml vody přiveďte k varu, přisypte lžičku prášku Gaia Magic Touch a ponořte do něho kalíšek. Kalíšek vyvařte v roztoku, cca 5 minut.

V případě zbarvení kalíšku, či skvrn na kalíšku. Přiveďte k varu 300 ml vody, odstavte z ohně, přidejte polévkovou lžíci prášku Gaia Magic Touch a ponořte do něj kalíšek. Nechte jej v tomto roztoku několik hodin, či přes noc.

 

Prostředek skladujte v suchu a při pokojové teplotě.

 

 

Obsahuje 30 % a více bělicí činidla na bázi kyslíku. NEBEZPEČÍ. Může zesílit požár; oxidant. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Proveďte preventivní opatření proti smíchání s hořlavými materiály. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. V případě požáru: K uhašení použijte vodu. Skladujte na suchém místě při teplotách nepřesahujících 40 °C. Likvidace: nepoužitý výrobek odevzdat ve sběrně nebezpečného odpadu! Znečištěný obal po důkladném vyprázdnění, vyčistit několikrát výplachem vody a po vyčištění je možné jej odložit do nádob pro sběr komunálního odpadu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Intimní hygienické potřeby pro ženy
Složení: > 30 % peruhličitan sodný, hydrogenuhličitan sodný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: