Ajurvédská koupelová sůl (Černá himalájská sůl - Kala Namak)

Kód: 290194 290042 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Purity Vision
289 Kč 173 Kč od 173 Kč 238,84 Kč bez DPH 142,98 Kč bez DPH od 142,98 Kč bez DPH
7-10 dní 7-10 dní Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
9.10.2020 9.10.2020 Zvolte variantu

PURITY VISION Ajurvédská koupelová sůl z indických Himalájí. Je skvělou volbou, pokud chcete opečovat své namožené svaly, ulevit si od kožních problémů, rozmazlit své vyčerpané tělo a unavenou mysl. Běžte do koupelny, zapalte svíčky, ztlumte světlo, napusttě vanu po okraj a přidejte přírodní černou vulkanickou sůl a užijte si to.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PURITY VISION Ajurvédská koupelová sůl
 
Doporučujeme ji mít doma pro chvíle, kdy se po celém dni v práci vrátíte do pohodlí svého domova, venku za oknem je nevlídné počasí a vy nemáte naládu už na nic, jen si dát relaxační koupel a jít spát. Je vhodná při protivných kožních problémech jako lupénka, či ekzém. Nebo jako opečovávací rituál po náročném jednání, celodenním běhání kolem miminek a dětí, či po náročném sportovním výkonu.
 
Ajurvédská koupelová sůl má červenošedou barvu a typický "vajíčkový" zápach díky vysokému podílu železa, vápníku, hořčíku, chloridu, cholorovodíku a sirných sloučenin.
 
Koupel se vstřébává kůži a zlepšuje prokrvení pokožky.


Použití: Pro zahřívací sirné koupele přidejte do vody (o teplotě 36 - 38 stupňů Celsia) cca 3 - 4 polévkové lžíce soli. Koncentraci lze podle potřeby zvyšovat až na poměr 1:100 (1 kg soli na 100 litrů vody) pro dosažení osmotického efektu za účelem detoxifikace a vylučování škodlivých látek z těla. Tento jev nastává například při pobytu v moři, kdy koncentrace soli v mořské vodě je větší než v těle a proto tělo vylučuje vodu se škodlivými látkami.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupel a sprchové krémy
Složení: 100% černá himalájská sůl kala namak