Pupalkový revitalizační sprchový krém 200 ml

Kód: 4001638086622
Neohodnoceno
Značka: Weleda
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
7-10 dní
Můžeme doručit do:
8.10.2020

Pupalkový revitalizační sprchový krém je svěží, květinový sprchový krém láskyplně vytvořený pro zralou pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně inspirovaná pupalkou stoupá při sprchování párou a zanechává pokožku sametově jemnou a zářivou.

Jako zlatá květina v dešťové spršce vaše pokožka rozkvete s kvalitou v tomto jemném sprchovém krému na rostlinné bázi. to Pupalkový revitalizační sprchový krém je přírodní sprchový krém láskyplně vytvořený pro vás, vzácná vůně inspirovaná pupalkami dvouletými.

Cenný olej z makadamových ořechů je obzvlášť blízký vaší pokožce a organická pupalka vám poskytne sametově jemnou péči a vitalitu. Vykoupejte se ve vůni a vynořte se zářící.

 

Použití:

Sprchový krém vmasírujte do vlhké pokožky. Nečekejte bohatou pěnu, ale to nemá vliv na čistící a pečující vlastnosti tohoto krému. Kůži následně opláchněte čistou vodou.

 

Pupalka

Pomáhá stimulovat přirozenou obranyschopnost zralé pleti a proces obnovy buněk
 

Přestože pupalka roste v nepříliš slibné, vyprahlé a udusané půdě, její nádherné květy se rozvinou do plné krásy během pár minut před setměním. Celou noc zůstávají otevřené a ráno s rozbřeskem zlatavě září do krajiny. Pupalka propojuje uplynulý den s tím nadcházejícím.

 

Unikátní ochránce pokožky

Evening primrose blossom close up

 

Olej ze semínek pupalky obsahuje vysokou koncentraci esenciální kyseliny linolové, kterých tělo s rostoucím věkem produkuje méně a méně. Obě tyto mastné kyseliny hrají v kůži zásadní roli a jsou absolutně nepostradatelné pro tvorbu kožní bariéry. Pupalkový olej chrání kůži před ztrátou vlhkosti, odstraňuje suché a hrubé plochy a podporuje růst a regeneraci buněk.

 

Vlastní tempo

V pokročilejším věku ženy často vstupují do fáze reorganizace. Po desetiletí se zaobíraly každodenním životem a naplňovalo je jeho organizování, ale teď začínají hledat nové, mentálně-spirituální dimenze života. Stejně jako se pupalka svými nočními květy osvobodila od typického životního rytmu rostlin, tak se i zralá žena odpoutává od svého předchozího způsobu života a chápe se nově příchozích příležitostí. Důvěřuje svým zkušenostem a intuici a nechává je, aby ji vedly životem jako svéráznou osobnost s vlastní životní rolí a úkoly.

 

Nová životní fáze

Pro ženu, která vkročila do této životní fáze, je vhodná právě pupalka, jelikož podporuje schopnost pokožky nechat vyniknout její charakter. Pupalka zralé pleti, která může mít sklony k vysoušení, propůjčuje látky stimulující látkovou výměnu a dodává jí jedinečný jas.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupel a sprchové krémy
Složení: Voda Coco-Glukosidy Sezamový olej Alkohol Kokoylglutamát sodný Slunečnicový olej Glycerin Vonné látky 1 Carrageenan Ole