WC Čistič 750 ml

Kód: 8594165000804
112 Kč 92,56 Kč bez DPH
7-10 dní
Můžeme doručit do:
29.10.2021

WC čistič s vůní přírodní borovicové silice je určen pro údržbu záchodové mísy. Jeho ekologické složení obsahuje kyselinu citronovou a líh.

Neobsahuje chlór.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekologický WC čistič s kyselinou citronovou a borovicovým éterickým olejem dezinfikuje, rozpouští usazeniny v toaletě a účinně ji čistí i na nepřístupných místech. Vhodný i pro použití v domácnostech připojených na septik či čistírnu odpadní vody. A k tomu nádherně voní po borovém lese.

 

Návod k použití:

Při pravidelné údržbě WC baneste gel na stěny toalety a nechte působit cca 15 minut. Poté odstraňte zbytky usazenin WC štětkou.

 

Tip pro odstranění silných usazenin po delší úklidové pauze: Do mísy nalejte konvici horké vody a vsypte 1-2 lžíce prášku PUER. Počkejte minimálně 10 minut (ideálně nechte působit přes noc), poté mísu omyjte WC štětkou. Pokud se ve vaší toaletě zabydlel vodní kámen, nechte prášek působit přes noc a pro zvýšení čisticího účinku půl hrnku teplého octa. Pokud se nepodaří odstranit déle střádané usazeniny, opakujte postup znovu, případně nasaďte mechanickou energii - gumovou rukavici a drátěnku :-)

 

Bezpečnost:

VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Likvidace: Obal vypláchtěte vodou a zbytek nespotřebovaného výrobku vylijte do kanalizace. Použitý obal odevzdejte do tříděného komunálního odpadu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelna a WC
Hmotnost: 0.75 kg
Složení: < 5 % kyselina citronová, kvasný líh, anionický rostlinný tenzid, přírodní borovicová silice (obsahuje pinus sylvestris, extrakt

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: