Lipový medvídek 250 g

Kód: 3774
100 Kč 86,96 Kč bez DPH
10 - 14 dní
Můžeme doručit do:
4.11.2021

Květový lipový med v retro obalu, který vykouzlí úsměv na tváří všem generacím. Babičky si nostalgicky zavzpomínají, jak mazaly med na chleba svým dětem a teď ho připravují svým vnoučátkům. A dětičky budou medvídka prostě zbožňovatKdo by odolal čaji s medem, někteří si dávají ho dávají i do kávy, což je úplně jiný rozměr použití pro med. U nás vede med na chlebu s bambuckým máslem. Zkoušeli jste?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lipový medvídek je sice z plastu, ale dá se opakovaně použít - vždyť k tomu byl i určen, jako dávkovač medu, který lze doplňovat. A pružné plastové stěny jsou pro dávkování medu důležité. Jiné dávkovače medu jsou mnohem dražší, proto jsme po nich ani nekoukali.
Tedy doufáme, že i vy naši zákazníci jej nekupujete jen jako jednorázový obal a společně šetříme životní prostředí  ☘️

 

Lipový med pochází z včelařství na Severní Moravě. Včelstva se snaží vést způsobem blízkým jejich přirozenému životu v přírodě. Zbytečně do nich nezasahují. Včely samy nejlépe ví, co potřebují. 

Včelky, které vyprodukovaly tento med jsou chovány v dřevěných Langstrothových úlech. Bez použití rámků a mezistěny z umělých hmot. Včelí obydlí tedy sestává ze dřeva a včelího vosku, stejně jako je tomu v přírodě. To dává včelám vhodné podmínky pro jejich rozvoj a medu dobré předpoklady jeho kvality.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: