Pastový med 950 g

Kód: 3773
290 Kč 252,17 Kč bez DPH
10 - 14 dní
Můžeme doručit do:
12.8.2021

Kdo by odolal čaji s medem, někteří si dávají ho dávají i do kávy, což je úplně jiný rozměr použití pro med. U nás vede med na chlebu s bambuckým máslem. Zkoušeli jste? A právě pastový med je kvůli své tužší konzistenci na chleba úplně ideální.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pastový med vzniká pomalým dlouhodobým mícháním smíšeného medu. Med si zachovává konzistenci pasty, je tedy vhodný např. na chleba jako sladké mazání :). Med tedy dále nekrystalizuje

 

Pastový med je nejlepší do čaje, dejte jen pozor, aby teplota čaje nepřekročila 42 stupňů Celsia, protože nad tuto teplotu med přichází o enzymy a vitamíny.

 

Pastový med pochází z včelařství na Severní Moravě. Včelstva se snaží vést způsobem blízkým jejich přirozenému životu v přírodě. Zbytečně do nich nezasahují. Včely samy nejlépe ví, co potřebují. 

Včelky, které vyprodukovaly tento med jsou chovány v dřevěných Langstrothových úlech. Bez použití rámků a mezistěny z umělých hmot. Včelí obydlí tedy sestává ze dřeva a včelího vosku, stejně jako je tomu v přírodě. To dává včelám vhodné podmínky pro jejich rozvoj a medu dobré předpoklady jeho kvality.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: