2 v 1 sprchový krém a šampon Veselá limetka 150 ml
Kód: 4001638075107Související produkty
Detailní popis produktu
2 v 1 sprchový krém a šampon Veselá limetka nevysušuje pokožku a je šetrná k očím. Díky receptuře z přírodních surovin obzvlášť vhodné pro dětskou pokožku.
Krémová mycí emulze je ideální na mytí od hlavy až k patě. Díky jemné pěně a hravé vůni přináší novou zábavu při koupání. Složení z přírodních surovin s BIO sezamovým olejem vyživuje pokožku a zachovává její vlhkost v přirozené rovnováze.
Receptura je plně uzpůsobena potřebám dětské pokožky. Přípravek je šetrný nejen k pokožce, ale i k očím. Přírodní esenciální oleje z limetky a citrónu dodávají přípravku osvěžující vůní, která přináší pozitivní náladu.
Použití:
Při sprchování naneste pár kapek přípravku na pokožku a do vlásků, jemně vmasírujte a poté opláchněte vodou. Pokud přípravek používáte do koupele, přidejte pár kapek do vody ve vaně a užijte si příjemě voňavou koupel.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Miminka a děti |
---|---|
Složení: | Voda Sezamový olej Glycerin Coco-Glukosidy Alkohol Kokoylglutamát sodný Carrageenan Limetkový olej Výtažek z květu Calen |