Měsíčková kojenecká koupel 200 ml

Kód: 4001638096591
319 Kč 263,64 Kč bez DPH
7-10 dní
Můžeme doručit do:
29.10.2021

Měsíčková kojenecká koupel šetrně myje a vyživuje nejjemnější dětskou pokožku. A těm našim láskám to nejlepší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Měsíčková kojenecká koupel je jemná, láskyplná koupel plná organické měsíčkové sluneční záře pro mytí a výživu jemné dětské pokožky.

Myjte pokožku dítěte tak šetrně, jako je dotyk s touto obzvlášť jemnou koupelí pro citlivou pokožku. Slunné teplo měsíčku a příjemné účinky pro zklidnění pokožky se hodí k hedvábnému sladkému mandlovému oleji a organickému sezamovému oleji na ochranu před vysušením ve skutečně vyživující směsi. Teplá, hýčkající na pokožce a jemně čisticí, to je koupel vytvořená pro zachování jemné, hladké pokožky s rozkošnou přirozenou vůní čistého děťátka.

 

Čistí, vyživuje a zabraňuje vysychání pokožky. Podporuje přirozené ochranné funkce pokožky. Zanechává dítě s pocitem tepla a pohody a vůně. Bez syntetických konzervačních látek, vonných látek, barviv nebo surovin získaných z minerálních olejů. Dermatologickytestováno, dokonce i na citlivou a suchou pokožku.

 

Použití:

Potřepejte lahvičku a po napuštění vany, či vaničky, přidejte do teplě koupele 2 - 3 stříknutí. Jemně zamíchejte rukou. Dbejte na to, aby byla teplota vody nanejvýš 37 stupňů Celsia. Po použití umyjte vanu, abyste zabránili jejímu zabarvení.

Měsíček

V biodynamické lékárničce, na kterou se ve Weledě spoléháme, hraje měsíček klíčovou roli – spousta našich kosmetických produktů ani léčiv by bez cenného výtažku z měsíčku nemohla vzniknout.

 

Zářivé, jemné květy jako všestranný pomocník při léčbě zranění a zánětů

V biodynamické lékárničce, na kterou se ve Weledě spoléháme, hraje měsíček klíčovou roli. Jedním z příkladů je Měsíčková péče o dítě, které měsíček propůjčuje své zklidňující účinky – spousta našich kosmetických produktů ani léčiv by bez cenného výtažku z měsíčku nemohla vzniknout. Pěstování měsíčku pro účely zpracování začerstva probíhá zejména v největší biodynamické léčivé zahradě v Evropě na naší základně v Schwäbisch Gmündu na jihu Německa.

Každé léto tu v červnu naše léčivá zahrada vykvete: měsíček se statisíci jasně oranžových květů září do krajiny a pokrývá plochu jednoho hektaru. Ručně se tu nasbírá kolem tří tun květů a víc než čtrnáct tun listů a stonků. Slouží jako základ tinktur a bylinných extraktů pro více než třicet léčiv a přírodních kosmetických produktů od Weledy.

 
 
 

Záře nad krajinou

Měsíček je jednou z nejvšestrannějších a nejúčinnějších léčivých rostlin, které přispívají k přirozenému zdraví kůže. Obsahuje mnoho cenných živin, jako například karotenoidy, flavonoidy a triterpenoidní saponiny. Tyto živiny účinně pomáhají při hojení ran. Extrakt z měsíčku podporuje regeneraci poškozené pokožky a má protizánětlivé účinky, čímž pomáhá se záněty dásní a při nachlazení.

 

Kontrola kvality přímo během sběru

Pěstování rostlin v zahradách Weledy probíhá biodynamicky a jeho základem je myšlenka koloběhu. Podle ní jsou všechny organické zbytky zcela kompostovatelné a recyklovatelné, a tak navrací půdě její život. Protože nepoužíváme žádná syntetická hnojiva ani pesticidy, je zapotřebí víc manuální práce. Půda se například musí často obracet a kypřit, aby z ní mohl měsíček vstřebávat živiny. I sklizeň květů probíhá ručně, což přispívá k vyšší kvalitě, jelikož sběrači kontrolují kvalitu květů přímo při sběru. Bezodkladné zpracování v závodě, který sousedí se zahradou, navíc zajistí naprostou čerstvost.

Zde ve výrobě se ze zářivých květů měsíčku stává jedna z nejdůležitějších ingrediencí naší šetrné přírodní kosmetiky.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Miminka a děti
Složení: Voda Olej ze sladkých mandlí Sezamový olej Alkohol Glycerin Výtažek z Calendula Officinalis Glycerylstearát SE Vonné látk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: