SONETT Regenerační sůl do myčky 2 kg

Kód: 4007547403000
Neohodnoceno
Značka: Sonett
110 Kč 90,91 Kč bez DPH
7-10 dní
Můžeme doručit do:
28.1.2021

SONETT Regenerační sůl do myčky zlepšuje účinky mycích přípravků, omezuje usazování vodního kamene. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SONETT Regenerační sůl do myčky 2 kg

Zlepšuje účinky mycích přípravků, omezuje usazování vodního kamene. 

V každé myčce na nádobí je pevně zabudovaný iontový výměník, který zachycuje ionty způsobující tvrdost vody, tzn. vápník a hořčík, a měkkou vodu přivádí do myčky. Tím se má zabránit tomu, aby na sklenicích a příborech vznikaly vápenaté okraje. Je-li iontový výměník nasycený ionty vápníku a hořčíku, musí se regenerací obnovit jeho jímavost. K tomu se používá regenerační sůl, která zajišťuje výměnu iontů způsobujících tvrdost, a stará se tak o optimální výsledek mytí.

Zvláštnosti produktu
Regenerační sůl je čistá, vykrystalizovaná kuchyňská sůl, bez prostředků proti spékání, syntetických barviv a dalších přísad.

Původ a vlastnosti jednotlivých složek
V solných dolech se těží SŮL, rozpouští se ve vodě a nechává se jako hrubozrnná vykrystalizovat. Tím je zbavena nečistot. Jako koncentrovaný roztok v solném zásobníku myčky zajišťuje výměnu vázaných iontů vápníku a hoř-číku za ionty sodíku z regenerační soli; iontový výměník tak může opět dodávat měkkou vodu.

Biologické odbourávání
Kuchyňská sůl je přirozená součást našich vod. Kuchyňská sůl je sice nerostné povahy a nemusí být dále odbourávána, přispívá však – byť i relativně malým dílem – k vyššímu zatížení naší vody solí. Při střední tvrdosti vody se do odpadní vody dostává asi 40 - 50 g soli na jedno mytí.

Celý obal je recyklovatelný

Uchovejte v suchu a v uzavřeném obalu. Skladujte mimo dosah dětí. Při náhodném požití vyhledejte lékaře a předložte tento obal.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nádobí
Hmotnost: 2 kg
Značka: Sonett
Certifikát: Ecocert
Složení: Sodium chloride Čistá hrubozrnná kamenná sůl (100 %) bez přídavku protispékavých látek a syntetických barviv.
Úklid: Nádobí