SONETT Tablety do myčky

Kód: 4007547402805 4007547403307 Zvolte variantu
3 hodnocení
Značka: Sonett
236 Kč 4 600 Kč od 236 Kč 195,04 Kč bez DPH 3 801,65 Kč bez DPH od 195,04 Kč bez DPH
7-10 dní 7-10 dní Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
28.1.2021 28.1.2021 Zvolte variantu

SONETT Tablety do myčky je účinný prostředek do myčky na nádobí. Speciální složení efektivně odstraní mastné skvrny a zbytky jídla.

Na výběr máme ze dvou balení. Menší obsahuje 25 ks tablet a větší 800 ks tablet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SONETT Tablety do myčky

Účinný prostředek do myčky na nádobí. Speciální složení efektivně odstraní mastné skvrny a zbytky jídla. 

Dávkování: 1 tableta na jeden cyklus. Při velkém znečištění zvyšte na 2 tablety na cyklus. 

Zvláštnosti produktu

Tablety SONETT obsahují nerostné látky a biologicky plně odbouratelné organické složky. Neobsahují enzymy, agresivní bělicí látky s obsahem chloru, fosfáty ani vonné látky. 

Upozornění: Pro dokonalý účinek je nutné pravidelně používat leštidlo a regenerační sůl do myčky SONETT. Tím se zamezí vápenatým usazeninám na nádobí.

Změkčovač vody myčky by měl být nastaven na 8 ° dH (německé stupně) nad místní tvrdostí vody. Máte-li například tvrdost vody 16 ° dH (2,86 mmol / l), měli byste přístroj nastavit na 24 ° dH (4,29 mmol / l).
Pozor: V případě zabudovaného elektronického změkčovače vody, není vhodné používat Sonett ekologické mycí prostředky.

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Odstraňte obsah/obal podle místních předpisů.

Celý obal je recyklovatelný

Uchovejte v suchu a v uzavřeném obalu. Skladujte mimo dosah dětí. Při náhodném požití vyhledejte lékaře a předložte tento obal.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nádobí
Značka: Sonett
Certifikát: Ecocert
Složení: Sodium citrate, sodium carbonate, sodium percarbonate, tetra sodium glutamate diacetate, carboxymethyl inulin, sodium metasilicate, sodium bicarbonate, sodium silicate, sulphated castor oil, alkylpolyglucoside C8-16 (coco glucoside), sodium gluconate, potassium soap* *certified organically grown
Úklid: Nádobí