Přírodní silice CITRON 10 ml

Kód: 2348
140 Kč 115,70 Kč bez DPH
7-10 dní
Můžeme doručit do:
29.10.2021

Vůně citronu je svěží, má dezinfekční a deodorační účinky. Přírodní silice citron se skvěle hodí v okamžicích, kdy se potřebujete soustředit, podporuje duševní aktvitu, zlepšuje náladu a posiluje obranyschopnost organismu. Vhodná při léčbě nachlazení a jako přírodní pomocník od žiznivých komárů.

Balení obsahuje 10 ml silice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato přírodní silice se lisuje z kůry zralých žlutých plodů citrónu.

Přírodní silice CITRON je vhodná k používní při úklidu domova, praní prádla a aromalampy. Naneste pár kapek. Silice není určena k aplikaci přímo na kůži nebo ke konzumaci. Přírodní silice vyniká svými odmašťovacími a baktericidními účinky. Při mytí regeneruje pokožku rukou, hojí drobné oděrky a brání vniknutí případné infekce. Mastná houbička nádobí po ošetření touto silicí bude zase ve skvělé formě.

Země původu této silice je Itálie.

 

Bezpečnost

Nebezpečné látky: d-limonen; pin-2(10)-e; citral. NEBEZPEČÍ. Hořlavá kapalina a páry. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO (tel.+420224919 293; +420 224 915 402, SK: +421 2 5477 4166). NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu. Skladujte uzamčené. Likvidace: nepoužitý výrobek nevylévat do kanalizace. Nepoužitý výrobek nebo prázdný obal se zbytky odevzdat ve sběrně nebezpečného odpadu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domov
INCI: Citrus Limon Peel Oil, Limonene*, Citral*. *přírodního původu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: