Přírodní silice LEVANDULE 30 ml

Kód: 8594165002082
330 Kč 272,73 Kč bez DPH
7-10 dní
Můžeme doručit do:
1.11.2021

Levandule je v oblíbenosti na prvním místě. V kombinaci s ostatními silicemi umocňuje jejich účinky. V aromaterapii je levandule označována za všelék. Zklidňuje mysl, zlepšuje spánek, tiší bolesti hlavy při migrénách a navíc odpouzuje hmyz.

V nabídce ji máme v lahvičce o obsahu 10 ml, 30 ml a 50 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato přírodní esence se získává destilací květů levandule.

Přírodní silice LEVANDULE je vhodná k používní při úklidu domova, praní prádla a aromalampy. Naneste pár kapek. Silice není určena k aplikaci přímo na kůži nebo ke konzumaci. 

Vzhledem ke svému zkliňujícímu účinku není tento olej vhodný pro osoby s nízkým krevním tlakem.

Země původu této silice je Francie.

 

Bezpečnost

Nebezpečné látky: cineol; limonen; p-mentha-1,4(8)-dien; geraniol; citronellol. VAROVÁNÍ. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Likvidace: nepoužitý výrobek nevylévat do kanalizace. Nepoužitý výrobek nebo prázdný obal se zbytky odevzdat ve sběrně nebezpečného odpadu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domov
INCI: Lavandula Hybrida Grosso Herb Oil, Linalool*, Limonene*, Geraniol*, Coumarin*, Eugenol*, Benzyl Benzoate*. *přírodního původu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: