Pšeničný šampon proti lupům 190 ml

Kód: 4001638095570
259 Kč 214,05 Kč bez DPH
7-10 dní
Můžeme doručit do:
29.10.2021

Pšeničný šampon proti lupům s přírodním oleje z pšeničných klíčků pomáhá znovu uvést do rovnováhy vlasy a pokožku hlavy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energie vypůjčená od nejsilnějších trav vyrovnává namáhané vlasy a pokožku hlavy. Olej z pšeničných klíčků pomáhá chránit pokožku hlavy před šupinkami a lupy. Dozrávající pšeničné pole ve vánku – nepochybně obrázek něžné síly.

 

Silné zdravé vlasy mají svoji vlastní ochranu, ale běžné šampony ji mohou odstranit příliš rychle. Weleda vezme organické slupky

prosa s jejich přirozeným zlatým leskem a extrakty udržujících, ochranných esencí, které pečují o vaše vlasy a pokožku hlavy. Pšeničný šampon proti lupům šetrně myje, svěže voní grapefruitem, mátou a dřevitým amyrisem, šampon dělá svoji práci efektivně a šetrně pro zdravou pokožku hlavy a přirozeně krásné vlasy.

 

Stonky pšenice za všech podmínek směřují k nebi, zatímco zralá, těžká zrna zůstávají stát mezi zemí a nebem. Tato vyvážená životní síla je tajemstvím silných vlastností pšenice a mísíme olej z pšeničných klíčků s extraktem listnatce pichlavého a organické šalvěje na podporu zdravé pokožky hlavy.

 

Použití:

Namočte vlasy, vmasírujte šampon a poté opláchněte dostatečným množstvím čisté vody.


Pšenice

Posiluje strukturu vlasu a harmonizuje pokožku hlavy

 

Pšenice má vzpřímená stébla a silné osiny a je často považována za základní obilovinu. Někdy je popisována také jako obilovina středu, protože stojí mezi kosmem a zemí a představuje harmonickou spolupráci mezi základními elementy – zemí, vodou, vzduchem a ohněm. Výsledkem je bohaté spojení hmoty a kyseliny křemičité.

Jedna z nejstarších rostlin v historii lidstva

Pšenice je jedna z nejstarších pěstovaných rostlin v historii lidstva - překonala ji jen kukuřice. Getreide, německý výraz pro obilovinu, byl ve staroněmčině psán jako gitregidi, což znamenalo ‚majetek’, ‚výnos’ nebo ‚to, co je nošeno’. Výnos pšenici vystihuje nejlépe, a to nejen její vnitřní, výživovou kvalitu, ale také její vzhled. Stéblo unese několikanásobek vlastní váhy bez toho, aby se ohýbalo.

 

Zdá se, že veškeré síly, které by mohly přispět k přebytečnému růstu, byly potlačeny a přesměrovány a mají funkci zprostředkovávat soulad. Sebekontrola pšenice umožňuje  vyrovnanou spolupráci základních elementů a bohatost zralých zrn. Ta obsahují olej z pšeničných klíčků, kyselinu linolovou, linolenovou a vitamín E, který působí jako antioxidant.

 

Odměna pro strukturu vlasu

Jelikož jsou všechny látky obsažené v pšenici v harmonii, olej z pšeničných klíčků skvěle prokrvuje pokožku hlavy a podporuje její pevnost a pružnost. Výživné stavební materiály (vitamín E a lecitin) jsou skutečnou odměnou pro strukturu vlasu. Polynenasycené mastné kyseliny v oleji z pšeničných klíčků také podporují buněčný vývoj ve vlasových koříncích, a tak působí proti ztrátě vlasů. Olej z pšeničných klíčků harmonizuje anabolické a katabolické procesy probíhající v pokožce hlavy: zmírňuje tvorbu lupů a navrací pokožce hlavy zdravou rovnováhu důležitou pro krásný vzhled vlasů.

Kvůli těmto pozitivním vlastnostem jsme si pšenici vybrali jako ideální klíčovou rostlinu pro podporu struktury a rovnováhy. Pokud není pokožka hlavy v rovnováze, harmonizující účinky pšenice přináší rychlou úlevu. Je to velmi jednoduché: zdravá pokožka hlavy = krásné vlasy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o vlasy
Složení: Water Disodium Cocoyl Glutamate Disodium Coco-Glucoside Citrate Sodium Lauroyl Oat Amino Acids Alkohol Glycerin Fragrance

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: