Porodnické vložky a prsní vložky

3 položek celkem
Prsní vložky pro kojící ženy Eco ba Naty 30 ks
Tip
131,40 Kč bez DPH
159 Kč

Prsní vložky pro kojící ženy Eco by Naty nenápadné, měkké a jemné k pokožce. Výborně sají. Prodyšné. Neběleny chlórem. Bez parfémů, umělé hmoty, bělidel, ftalátů, dioxinů a bez...

1037
Prsní vložky pro kojící maminky 26 ks
Tip
95,04 Kč bez DPH
115 Kč

NATRACARE Prsní vložky pro kojící matky jsou vložky do podprsenky, které chrání vaše prádlo při úniku mateřského mléka. Balení obsahuje 26 ks prsních vložek.

782126003607
Porodnické vložky 10 ks
114,88 Kč bez DPH
139 Kč

NATRACARE Porodnické vložky poskytují kvalitní péči pro novopečené maminky. Povrch tvoří příjemné 100% bio certifikovaná bavlna. Balení obsahuje 10 ks vložek.

782126003409

Při výběru porodnických vložek a prsních vložek pro maminky už nejde jen o nás a naše zdraví, ale na prvním místě o zdraví našich nejmilovanějších lásek v životě, našich miminek. Konvenční porodnické vložky a prsní vložky jsou běleny chlórem, ze kterého se uvolňuje nebezpečný Dioxan. Dioxan má schopnost se schromažďovat v těle ženy a to hlavně tucích a mateřském mléce. A pak se během kojení spolu s mlíčkem přenáší do těla našich miminek a dětí.

U nás naleznete ověřené produkty, které nejsou běleny chlórem, takže je můžete bez obav používat.

Porodnické vložky jsou vhodné po období po porodu a šestineděli k zachycení očistků. Prsní vložky je možné užívat již před porodem, pokud ženu obtěžuje vytékání kolostra z bradavek a následně je vhodné prsní vložky vkládat do podprsenky mezi kojeními a také při kojení, kdy se uvolňuje mateřské mléko.