Máchadlo prádla s vůní levandule

Kód: 3510/1 L 3510/2 L Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Tierra Verde
160 Kč 305 Kč od 160 Kč 132,23 Kč bez DPH 252,07 Kč bez DPH od 132,23 Kč bez DPH
7-10 dní 7-10 dní Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
8.10.2020 8.10.2020 Zvolte variantu

Dnes už víme, že aviváž není úplně nejlepší. Vlastně je úplně zbytečná a nadělá víc škody než úžitku. Máchadlo prádla s vůni levandule vám prádlo jemně ovoní a navíc zabrání usazování zbytků pracího prášku v textilních vláknech a tím i jeho šednutí prádla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naštěstí to máchání je v dnešní době docela pohoda, oproti tomu, jak ho musely dělat naše babičky. Takže máchání prádla volte při každém prání, protože odstraní z prádla zbytky pracích prostředků a to je velmi důležité pro osoby s citlivou pokožkou. 

Máchadlo svou kyselou reakcí neutralizuje zásaditou prací lázeň, což je důležité zejména pro osoby s citlivou pokožkou, ekzematiky, alergiky a malé děti, jejichž kůže je pro chemické látky mnohem prostupnější než pokožka dospělých. Přirozené pH povrchu lidské kůže je totiž kyselé (pH 4-6), pokožka se tak chrání před množením mikroorganismů. Oproti tomu mýdlo, prací soda a jiné prací prostředky jsou zásadité. Nevymáchané zbytky pracích prostředků v prádle proto dráždí kůži a je dobré je při máchání zneutralizovat máchadlem.

Máchadlo také zabraňuje usazování zbytků pracího prostředku v textilních vláknech a tím i šednutí prádla. Vláknům se vrací jejich přirozené vlastnosti (ručníky opět sají) a vzhled (jasnější barvy). Máchadlo doporučujeme také při praní v tvrdé vodě, ve které dochází ke srážení účinných látek pracích prostředků s minerály obsaženými ve vodě.

Toto máchadlo je ovoněné pouze přírodním levandulovým extraktem.

Máchadlo prádla  s vůní levandule můžete použít pro veškeré praní v pračně i ruční praní a pro všechny druhy prádla. A skvěle se doplňuje s pracím gelem z mýdlových ořechů s vůní levandule.

 

Dávkování máchadla:

Na 4 - 5 kg prádla nalijte 30 ml máchadla do zásobníku na aviváž pro závěrečnou část praní.

Při ručním praní po vyprání v pracím prostředku dejte máchadlo do čisté vody a nechte alespoň 10 minut působit, poté prádlo vymáchejte.

 

Bezpečnost:

Obsahuje: kyselina citronová, méně než 5 % parfém (LINALOOL). Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Likvidace: nepoužitý výrobek nebo prázdný obal odložit do nádob pro sběr komunálního odpadu.


Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prášky a gely
Složení: 15-30 % kyselina citronová, denaturovaný líh, levandulová silice v BIO kvalitě, linaloo