Péče o vlnu a hedvábí 300 ml

Kód: 7564
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
7-10 dní
Můžeme doručit do:
1.11.2021

Te tekutý prací gel na bílé i barevné prádlo pro ruční praní i praní v pračce při teplotách od 30 °C do 95 °C. Speciální složení bez éterických olejů, konzervantů a barviv nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku.

Gel na péči o vlnu a hedvábí má 300 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SONETT Péče o vlnu a hedvábí 300 ml
Používá se pro obnovení přírodních olejů ve vlně a hedvábí a navrací vlněným látkám jejich pružnost.

Obsahuje lanoli.

Voní po levanduli.


Dávkování:

Při praní vlněných plenkových kalhotek rozpusťte 1 - 2 polévkové lžíce v horké vodě, doplňte studenou vodu do 1 litru. Navlhčenou část oděvu namočte do tohoto roztoku a operte. Nechce 0,5 - 1 hodinu ve roztoku. Poté opláchněte vlažnou vodou, opatrně vykruťte a nechte oshchnout rozložené na ručníku.

Při praní vlněného oblečení rozpustě půl čajové lžičky v horké vodě a opakujte postup jako u praní plen.

Při praní hedvábí rozpusťte půl čajové lžičky v horké vodě a opakujte stejn postup jako u praní plen. Pro pravidelné a dlouhodobé praní hedvabí doporučujeme Olivový tekutý prostředek na vlnu a hedvábí.

Při praní v pračce rozpusťte půl lžičky přípravku v 30 - 40 ml horké vody a nalijte do přihrádky na aviváž.

 

Přípravek obsahuje levandulový olej. Může vyvolat alergickou reakci.

 

Uchovejte v suchu a v uzavřeném obalu. Skladujte mimo dosah dětí. Při náhodném požití vyhledejte lékaře a předložte tento obal.

Celý obal je recyklovatelný.

 

Biologické odbourávání

Mýdlo z rostlinných olejů má oproti všem ostatním čisticím látkám tu zvláštnost, že bezprostředně po použití se s vápníkem obsaženým vždy v odpadní vodě slučuje na vápenaté mýdlo a samo se tak neutralizuje ve svém povrchovém účinku na vodní organismy (primární odbourávání). Vápenaté mýdlo je pak ze 100 % rozkládáno mikroorganismy na oxid uhličitý a vodu (sekundární odbourávání). Při procesu výroby cukrových tenzidů a derivátů kokosového se z rostlinných surovin škrobu, cukru a tuku získávají části, které však zůstávají ve své přirozené struktuře plně zachovány. Proto je pro mikroorganismy jednoduché tyto tenzidy plně odbourat. Mýdlo, cukrové tenzidy a deriváty kokosového oleje jsou OECD považovány za biologicky snadno odbouratelné. Upozornění:: Za teplot pod 10 °C se produkt mění a poněkud houstne a zakaluje se, což za tepla, resp. po mírném protřepání opět zmizí.

 

 Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prášky a gely
Hmotnost: 0.3 kg
Složení: Aqua, lanolin, potassium soap*, alkylpolyglucoside C8–C16 (coco glucoside, cetyl alcohol, polysacharide (xantan gum), sodium/potassium citrate, parfum*, linalool*. *z ekologického zemědělství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: