Prací gel z mýdlových ořechů na vlnu a funkční textil z merino vlny

Kód: 8594165000439
Neohodnoceno
Značka: Tierra Verde
225 Kč 185,95 Kč bez DPH
7-10 dní
Můžeme doručit do:
9.11.2020

Koncentrovaný prací gel z mýdlových ořechu s lanolínem pro šetrné a ekologické praní vlny a merina. Základem tohoto gelu je extrakt z mýdlových ořechů v biokvalitě. Jeden litr gelu vystačí až na 33 pracích dávek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základem pracího gelu z mýdlových ořechů je výtažek z mýdlových ořechů v biokvalitě. Kvůli přídavku lanolinu udržuje vlákna vlny pružná a to i při opakovaném praní. Lanolin je látka, která přirozené pečuje o srst ovcí. Zajišťuje tepelně izolační vlastnosti i voděodolnost vlny.

pro praní dětského oblečení a barevných látkových plen. Na základě ohlasů od zákazníků ho doporučujme i pro alergiky, ekzematiky a osoby s citlivou pokožkou. Je vhodné ho při praní kombinovat také s máchadlem.

 

Prací gel z mýdlových ořechů se používá na vlněný textil - svetry, ponožky, dětská body, a funkční sportovní oblečení z merinovlny - trička, nátelníky a spodní prádlo.


 

Jak se používá tento gel na praní:

  • Ruční praní - cca 15 ml na prací lázeň,
  • Praní v pračce - 30 ml (což odpovídá objemu uzávěru láhve) na prací várku o 4 - 5 kg prádla, 1 l prádla vystačí až na 33 pracích dávek,
  • Při větším znečištění - plošně zašpiněné prádlo před samotným praním nechte odmočit tak, že rozpustíte 1 - 2 lžíce prášku Puer v teplé vodě a prádlo nechte namočené nejlépe přes noc; skvrny před praní ošetřte žlučovým nebo olivovým mýdlem,
  • Při tvrdé vodě - použijte změkčovač vody nebo dávku pracího gelu zvyšte až na 60 ml, tvrdost vody snadno určíte pomocí testovací pásku,
  • Na bílé prádlo - přidejte 1 - 2 lžíce prášku Puer,
  • Teplota praní - vlna a merino jsou velmi náchylné na změny teplot, snadno se sráží, ideální teplota pro praní je 30 stupňů Celsia.

Bezpečnost:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Praní prádla
Hmotnost: 1 kg
Složení: 5-15 % neionický tenzid rostlinného původu, lanolin, extrakt z mýdlových ořechů; < 5 % chelatační činidlo (EDDS), denaturovaný l