Zklidňující kojenecký krém 50 ml

Kód: 4001638096669
Tip
Neohodnoceno
Značka: Weleda
259 Kč 214,05 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Zklidňující kojenecký krém utišují nejen dětskou hypersenzitivní, suchou nebo atopickou pokožku. Šetrný, přírodní obličejový krém bez jakékoliv přidané parfemace. Proskurník lékařský, violka, sladké mandle, včelí vosk a kokosový ořech – nejmilejší dary přírody. Známe tu bezmoc v podobě neklidných nocí a tento krém našim dětem opravdu ulevil v těch nejhorších chvílích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když je děťátko klidné a směje se, maminka může taky. Weleda pracovala s porodními asistentkami na vytvoření Proskurníkové dětské řady, produktů s výjimečnou jemností pro hypersenzitivní, suchou pokožku a pokožku se sklony k atopii. Proskurníkový obličejový krém kombinuje jemný dotek uklidňujícího organického proskurníku s vyživujícími organickými oleji z kokosového ořechu a sladké mandle

Organický zlatý včelí vosk vytváří mírně odolnou vrstvu, která chrání pokožku a je součástí přírodní, jemné vůně. Svědivá a suchá pokožka je přirozeně zklidněná a chráněná.

 

Použití:

Citlivě namažte ekzematickou, atopickou či citlivou pokožku nejmenjších ale i dospělých. Maminky jej mohou používat také v péči o svou pleť a to pravidelně, ráno a večer.

 

Proskurník

Ochranná bariéra, která podporuje zdravý vývoj kůže

Zklidňuje a tiší smyly i pokožku

Prospěšné účinky proskurníku naznačuje i jeho botanický název. Althaea je odvozeno z řečtiny a znamená ‚léčivý‘. Proskurník byl používán jako léčivá rostlina už ve starověké Číně, Sýrii, Egyptě a Řecku a do střední Evropy se nejspíš dostal během středověku s počátky zemědělství. Dnes se pěstuje ve slané půdě v pobřežních oblastech.

 
White mallow blossom close up

Proskurník je na první pohled drobná a jemná rostlina, ale překvapí vás svou vytrvalostí, jelikož snadno zvládne nedostatek vody i horko. Gelová hmota v jeho kořenech a květech rostlinu chrání před vyschnutím a má ochranné a hydratační účinky. Jemné, téměř bílé, květy proskurníku s nádechem růžové a delikátní vůní zklidňují vůní.

 
White mallow with closed blossom

Jemný jako dětská pokožka

Přesně z těchto důvodů je proskurník ideální složkou produktů péče o dítě. Citlivá, nevyvinutá dětská kůže potřebuje čas, aby se během prvních let života plně vyvinula a naučila všechny své funkce. Potřebuje jemnou ochrannou a hřejivou vrstvu bez parfemace, která by ji mohla vyvést z rovnováhy. Proskurník v citlivé dětské pokožce zadržuje vlhkost a podporuje vývoj přirozené obrany, aby ji ochránil od škodlivých vnějších vlivů.

 
White mallow blossom close up

Jemná ochrana pro citlivou pokožku

Ve spojení s maceškou, která uklidňuje a uzdravuje, naše proskurníková řada vykazuje zvláště dobré ochranné vlastnosti. Kromě toho kokosový olej a sezamový olej intenzivně vyživují pokožku. Dokonce i pro neurodermitickou a akutně citlivou dětskou pokožku jsou složky našich produktů této řadyn naprosto vhodné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní kosmetika
Složení: Voda, oxid zinečnatý, kokosový olej, mandlový olej, sezamový olej, glycerin, lanolin, hydrolyzovaný včelí vosk, glyceryl oleát,